Plastová okna

Snad každý z nás si uvědomí, jakou sílu a prostor vytváří v našem domě, bytě či kanceláři okna a jak moc záleží na tom, aby byla ta pravá a splňovala naše nároky a přání.

Moderní plastová okna jsou funkcí a komfortem ovládání na nejvyšší úrovni dnešních možností. Profily našich oken mohou splnit i ty nejodvážnější sny každého zákazníka. Nabízíme také okna s kulatými nebo lomenými oblouky, s horním světlíkem nebo bez něj, dělená symetricky či nesymetricky příčkami nebo ozdobnými profily s ornamenty. Úplně podle Vašich představ mohou být okna zhotovena otvíravá či sklopná, vícedílná, dvoukřídlá, šikmá, příčková….

V naši výrobní hale ve Slezské Ostravě produkujeme výrobky z vysoce kvalitních profilových systémů SCHÜCO a AVANTGARDE v 5 až 8 komorovém provedení.

Okna jsou osazena rakouským, celoobvodovým kováním MACO, ROTO nebo SIGENIA-AUBI a standardně zasklívana izolačním dvojsklem U = 1,0. Pro náročnější zákazníky nabízíme variantu zasklení izolačním trojsklem U = 0,6 popř. izolačním systémem HEAT MIRROR U = 0,4.

K naším výrobkům Vám rádi nabídneme širokou škálu doplňků včetně žaluzií, předokenních rolet, sítí proti hmyzu, parapetů vnitřních i venkovních, listovní schránky, zvonková tabla …..